Recensie over Terra Incognita van Ruud Lapré

 

Elkaar ontmoetende handen
Geachte mevrouw/heer,

Graag wil ik u attenderen op een recensie over het boek Terra Incognita van Ruud Lapré. Tevens wil ik u wijzen op de mogelijkheid om aanwezig te zijn bij een bijzondere bijeenkomst; de presentatie van het boek Terra Incognita van Ruud Lapré tijdens de finissage van de expositie Meesters in de beeldhouwkunst.

Gallery Bell’Arte houdt van emotie. Vanzelfsprekend, want emotie en vakmanschap dragen de beeldhouwkunst. Ook de literatuur. Ontroering is de adem die een boek en een sculptuur leven inblaast. Een bronzen vorm of drukinkt alleen zijn niet voldoende om ons hart te verwarmen. Wat de beeldende kunsten en de literatuur bindt, is de zoektocht naar draagvlak voor het gevoel.

Daarom wil Gallery Bell’Arte het einde van deze jaargang van de tentoonstelling Meesters in de Beeldhouwkunst in de galerie en de kasteeltuinen te Neercanne en St. Gerlach op een bijzondere manier gestalte geven: met een literaire presentatie. Emeritus hoogleraar Gezondheidszorgbeleid en schrijver van kunstpublicaties Ruud Lapré had recent zijn literaire debuut met de autobiografische roman Terra Incognita. Indische schetsen van vader tot zoon.

De trouwe bezoekers van onze galerie zullen zich herinneren dat Ruud Lapré eerder tweemaal de opening van de tentoonstelling in de kasteeltuinen verrichtte. Nu dus een presentatie tijdens de ‘finissage’.

Ondermeer omdat een groot deel van de expositie plaats vindt in de tuinen van hun Château Neercanne en Château St. Gerlach zal het boek worden aangeboden aan Judith en Camille Oostwegel, gepassioneerde hoteliers. De schrijver zal het boek toelichten, uw vragen beantwoorden en, voor wie dat wil, signeren. Bestellingen van het boek kunnen rechtstreeks worden geplaatst bij de uitgever (Uitgeverij Douane, Rotterdam) maar zijn ook in de galerie aanwezig

De finissage vindt plaats op zaterdag 8 oktober om 16.00 uur in de galerie aan de Jekerweg 51, Maastricht.
Wilt u hierbij aanwezig zijn kunt u dat hier aangeven.

Uiteraard kunt u de kasteeltuinen nog bezoeken. Wij hopen dat u bent geïnspireerd en zien ernaar uit u te ontmoeten.

Doret Huibers en Ruud Lapré

U kunt de expositie Meesters in de beeldhouwkunst tot en met 9 oktober bezoeken.
De brochure van deze expositie is hier te downloaden.

Deelnemende beeldhouwers:

Arvid (NL)
Giovanni Balderie
(IT)
Nicola Biagini (IT)
Gerti Bierenbroodspot (NL)
Giovanni Corelli (IT)
Emile Cornelis
(NL)
Jan Desmarets
(BE)
Håkon Anton Fagerås
(NO)
Marlene Sjerps (NL)

Veronica Fonzo (AR)
Maria Gamundi
(VE)
Alba Gonzales (IT)
Peter Harskamp (NL)
Evert van Hemert
(NL)
Margot Homan
(NL)
Carlos Mata
(SP)
Flavia Rabaio
(SP)
Aart Schonk (NL)

Kyle Smit (USA)
Choi Yoon Sook (KN)
Eva Steiner (DU)
Chris Tap (NL)
Palolo Valdez
(CI)
Julia Vance (NO)
Esther Velzeboer
(NL)
Szymon Oltarzewski (USA)
Ans Zondag (NL)

Alle informatie :
Gallery Bell’Arte
Jekerweg 51 (Achter het politieburo wijk 12)
6212 GA Maastricht
T/F +31 (0)43 – 321 17 02
Geopend:
di. t/m za. 11.00 – 17.00 uur
zo. 14.00 – 17.00 uur en op afspraak
E welkom@gallerybell-arte.com
www.gallerybell-arte.com
Elkaar ontmoetende handen
Elkaar ontmoetende handen – Margot Homan brons
De stilte
Het gezin
De stilte – Margot Homan
brons
Het gezin – Arvid
h 24 x b 10 cm – brons